Z radością przedstawiam wam planner miesięczny, do wydrukowania i powieszenia na tablicy, lodówce lub ścianie, jak kto woli. Z takiego plannera korzystam od wielu miesięcy i zawsze mam go przy biurku. Jest on częścią mojego systemu organizacji o którym opowiem bardziej szczegółowo już niebawem. Mam nadzieję, że przyda wam się w zmaganiach z terminami i obowiązkami. Taki planner będziemy publikować co miesiąc.

Jak korzystać?

Planner ten służy do zapisywania ważnych terminów oraz deadline’ów. Legenda służy do oznaczenia kolorem (patrz. puste kratki) różnych kategorii. Osobiście korzystam z markerów Copic i Promarker, ponieważ maja sporo delikatnych kolorów, ale oczywiście można użyć nawet dziecięcego flamastra. Zaznaczcie sobie kategorię w legendzie (np. spotkania) wybranym kolorem i później wpisując wydarzenie w danym dniu, oznaczcie je taką samą kropką lub zamażcie markerem. W ten sposób będziecie szybko rozpoznawać co was czeka w danym dniu.

Deadline’y polecam zaznaczać na czerwono, rzucają się w oczy! 😀

20160901_124137Pokażę wam jakie ja mam kategorie na moim plannerze:
– Fun/Urlop (pora relaksu)
– Spotkanie
– Blog (czyli dni publikacji)
– Deadline
– Oskar (sprawy związane z dzieckiem)
– Domowe (ważne sprawy prywatne)
– Święta (np. urodziny)

Każdy może dodać to co mu pasuje najbardziej, byle nie za dużo żeby planner był jednak przejrzysty i czytelny.

Powodzenia w planowaniu!

P.S. Wybaczcie te z dupy zdjęcia, ale mój Samsung ssie a cyfrówki brak. Jakoś się to ogarnie później. 😛

Pamietaj!
Możesz używać pobranych materiałów w celach prywatnych i zawodowych. Nie zgadzamy się natomiast by nasze materiały były w całości zawłaszczane, publikowane jako własne lub sprzedawane celem uzyskania korzyści finansowych. Nie kradnij!